Internationale jumping CSI2*/CSI1*/CSIYH1*

Start06 / 02 / 2014
Einde09 / 02 / 2014
Hippisch

Documenten

Different Hotels dichtbij Sentower Park (programma)
Draft schedule 6- 9 February CSI2*/CSI1*/CSIYH1* (programma)
Inschrijven via ERS Onze derde internationale jumping vindt plaats van donderdag 6 februari tot zondag 9 februari 2014.
       
Classes      
CSI1* 1m10   final on 8/2/2014
CSI1* 1m20   1m25GP on 8/2/2014
CSIYH1* 6 and 7 years old final on 8/2/2014
CSI2* 1m30   final on 9/2/2014
CSI2* 1m35   final on 9/2/2014
CSI2* 1m40   1m45/LR on 8/2/2014
      and GP LR on 9/2/2014
Opgepast:    
In de INDOOR ACCOMODATIE:
HONDEN AAN DE LEIBAND
NIET ROKEN
Overtredingen worden beboet : 100 €/offence


!Fuif op vrijdag- én zaterdagavond na de laatste proef in het Ruitercafé!



Het wedstrijdprogramma

S: startlijst       R: resultaten       F: foto's       online: beschikbaar       offline: niet beschikbaar       foto's online : foto's online

Selecteer één van de dagen:

  Donderdag 6 Februari  

Arena A
Start Sponsor - Proef - Type S R F
8:30  Class 1 - CSI2* - 1m30
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
11:00  Class 2 - CSI2* - 1m35
Table A - Against the clock
online online offline
14:15  Class A - CSIYH1* - 6 and 7 years old
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
17:30  Class I - CSI1*- 1m10
Table A - Against the clock
online online offline
18:30  Class II - CSI1*- 1m20
Table A - Against the clock
online online offline
19:30  Class 3 - CSI2* - 1m40
Table A - 2 phases against the clock
online online offline

Arena B
Start Sponsor - Proef - Type S R F

  Vrijdag 7 Februari  

Arena A
Start Sponsor - Proef - Type S R F
9:00  Class 4 - CSI2* - 1m35
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
11:30  Class III - CSI1*- 1m10
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
12:40  Class IV - CSI1*- 1m20
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
13:30  Class B - CSIYH1* - 6 and 7 years old
Table A - Against the clock
online online offline
16:15  Class 5 - CSI2* - 1m30
Table A - Against the clock
online online offline
18:30  Class 6 - CSI2* - 1m40
Table A - Against the clock
online online offline

Arena B
Start Sponsor - Proef - Type S R F

  Zaterdag 8 Februari  

Arena A
Start Sponsor - Proef - Type S R F
9:00  Class 7 - CSI2* - 1m30
Table A - 2 phases against the clock
online online offline
10:00  Class C - CSIYH1* - 6 and 7 years old Final
Table A - one jump off against the clock
online online offline
13:30  Class V - CSI1* - 1m10 Final
Table A - one jump off against the clock
online online offline
14:30  Class VI - CSI1* - 1m25 GP
Table A - one jump off against the clock
online online offline
15:45  Class 8 - CSI2* - 1m35
Table A - Against the clock
online online offline
18:30  Class 9 - CSI2* - 1m45 / LR
Table A - one jump off against the clock
online online offline

Arena B
Start Sponsor - Proef - Type S R F

  Zondag 9 Februari  

Arena A
Start Sponsor - Proef - Type S R F
9:00  Class 10 - CSI2* - 1m30 Final
Table A - one jump off against the clock
online online offline
11:30  Class 11 - CSI2* - 1m35 Final
Table A - one jump off against the clock
online online offline
15:15  Class 12 - CSI2* - 1m45 - GP / LR
Table A - one jump off against the clock
online online offline

Arena B
Start Sponsor - Proef - Type S R F

Onze partners